دسته‌بندی نشده

اسکادران Ugly Stik دریمی فلای!

یکی از بی نظیرترین هواپیماها در دنیای مدل، هواپیمای Ugly Stik می‌باشد. این مدل که از جمله طراحی های طراح معروف مدل، آقای Phil Kraft می باشد، یک هواپیمای اسپورت محسوب شده که در عین سادگی سازه، ویژگی‌های پروازی بسیار متمایزی را دارا می‌باشد. از جمله مشخصات ظاهری این مدل، بدنه ی جعبه ای و باکس مانند، بالی مستطیل شکل با ایرفویل قرینه که روی بدنه نصب می‌شود و همینطور دم قوسی شکل می‌باشد.

مدل استیک در پرواز بسیار پایدار و در راستای خط مستقیم حرکت کرده و به دلیل سطح زیاد بال و ایرفویل نسبتا قطور خود، سرعت استال بسیار پایینی دارد و این ویژگی به معنی امکان فرود با حداقل سرعت می باشد.

با توجه به خصوصیات منحصر به فرد این مدل که طرفداران بسیاری در بین مدلر ها دارد، بسیاری از طراحان دیگر نیز به ارائه مدل‌های مشابه به استیک کرده اند که از جمله این مدل‌ها، مدل مشهور الترا استیک می‌باشد که دارای سطوح فرامین بزرگ تر، ایرفویل باریک تر و فلپ می‌باشد که قابلیت انجام حرکات ایروباتیک بیشتر و پرواز سرعتی تر را به این مدل می‌دهد.

به جهت محبوبیت این مدل خاص، مجموعه دریمی فلای خانواده ای از سری مدل‌های استیک را در انواع و سایز های مختلف طراحی و ارائه کرده که علاقه مندان به ساخت و پرواز این مدل مشهور می‌توانند با سفارش و ساخت هر یک از این سری مدل‌های جذاب، از ساخت و پرواز آن لذت ببرند. هواپیمای بنزینی بیگ استیک، مدل میکرو استیک، استیک دو باله، استیک سایز 60، مدل آموزشی باکس فلای و مدل بال پرنده لیتل بیت از جمله سری مدل های زیر مجموعه استیک می باشند که توسط دریمی فلای باز طراحی و به صورت کیت عرضه می شوند. و علاقه مندان به ساخت و پرواز این مدل ها می‌توانند با شرکت در دوره آموزشی ساخت هواپیما مدل ، اصول ساخت و پرواز آنها را فرا بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *