مجموعه دریمی فلای فعالیت خود را از سال 1395 به همت جناب مهندس اسرافیلی و جناب مهندس ابراهیمی با توجه به خلعی که جامعه مدل ایران با آن روبرو بود یعنی وجود کیت‌هایی که با اقلیم و همچنن نیازمندی‌های دوستاران هواپیما مدل سازگار باشد آغاز و شروع به مطالعه و باز طراحی نقشه کیت‌های روز دنیا با توجه به شرایط ایران نمود.

بعد گذشت نزدیک به 7 سال از شروع به فعالیت دریمی فلای، این مجموعه توانسته است با بومی سازی مراحل تولید کیت و شرت کیت هواپیما مدل، گام مهمی در گسترش این نوع سرگرمی‌ها در میان دوست داران سرگرمی‌های هوایی در ایران بردارد.

محصولات دریمی فلای در انواع مختلف کلاس‌های پروازی از جمله هواپیما رادیو کنترلی (RC)، کنترل لاین، پرواز آزاد، گلایدر، موتور کشی و … بالغ بر 40 محصول متنوع تهیه و تولید و در اختیار علاقه‌مندان این رشته قرار دهد.

دریمی فلای همچنین جهت فراهم سازی پیشنیازهای پرواز اقدام به تهیه انواع لوازم جانبی هواپیما مدل این رشته پر هیجان نموده است، که بنا به نیاز و درخواست دوست داران مدل در اختیاران این عزیزان قرار می‌دهد.

از آنجایی که رشته سرگرمی‌های هوایی هنوز در ایران آن طور که باید و شاید شناخته شده نیست و خلع یک تشکل پیشرو در این زمینه همواره میان دوستداران پرواز ذکر شده است، دریمی فلای وظیفه خود دانسته است تا جهت گسترش و آگاه‌ سازی عموم جامعه با این سرگرمی پر هیجان اقدامات اساسی را صورت دهد.

در همین راستا از جمله این اقدامات میتوان به حضور در نمایشگاه‌های مرتبط، برگزاری رویدادهای هوایی، آموزش دانشجویان، برگزاری‌ کارگاه‌های تخصصی و … اشاره نمود.

همچنین آکادمی دریمی فلای با فراهم آوری کارگاهی مجهز و تخصصی، آماده پذیرش تمامی دانشجویان و دوستاران پرواز در تمامی سطوح می‌باشد.

افتخار ما در مجموعه دریمی فلای همواره این است که خدمت گذار دوست داران پرواز باشیم و گامی موثر و عملی در جهت پیشبرد و گسترش جامعه مدل ایران برداریم.

معرفی تیم دریمی فلای

مهندس احمدرضا اسرافیلی

احمدرضا اسرافیلی

مدیر داخلی و اجرایی

کارشناس تعمیر و نگه داری هواپیما
مربی ساخت هواپیمای مدل

مهندس محمدرضا ابراهیمی

محمدرضا ابراهیمی

مدیر فنی

کارشناس ارشد هوافضا
مربی ساخت هواپیمای مدل

Hamidreza-Esrafili

حمیدرضا اسرافیلی

مدیر دیجیتال مارکتینگ

کارشناس مهندسی عمران
مسئول امور بازرگانی

گزدهمایی مدلرهای ایران با همت دریمی فلای