طرح ریموت کنترل هواپیما به صورت وکتور

دوره آموزشی ساخت هواپیما کنترلی

طرح هواپیما به صورت وکتور

دوره آموزش ساخت هواپیما پرواز آزاد

یادگیری ساخت و پرواز هواپیمای مدل، یک تجربه هیجان انگیز و پر ارزش است. این فرصت امکان این را به شما می‌دهد تا علاوه بر کسب مهارت ساخت انواع هواپیماهای مدل چوبی قابل پرواز، مباحث مختلفی مانند آیرودینامیک، مکانیک پرواز، نقشه خوانی و الکترونیک و غیره را به طور کاربردی یاد بگیرید و در نهایت با پرواز هواپیمای ساخت خود، لذت فراوانی را تجربه خواهید کرد. اگر علاقه مند به یادگیری ساخت و پرواز هواپیمای مدل هستید، در دوره‌های آموزشی آکادمی دریمی فلای شامل دوره آموزشی ساخت هواپیما کنترلی و دوره آموزشی ساخت هواپیمای پرواز آزاد، شرکت کنید.

دوره آموزش ساخت هواپیمای مدل چیست؟

  دوره‌های آموزش ساخت هواپیمای مدل آکادمی دریمی فلای، یک تجربه یادگیری عملی است که طی آن اصول ساخت و پرواز هواپیماهای مدل را فرا خواهید گرفت. این دوره‌ها هم برای فراد مبتدی و هم برای افراد دارای مهارت نسبی در نظر گرفته شده‌اند.

چنانچه مبتدی هستید، در دوره آموزش مقدماتی ما به شما کمک می کنیم تا در ابتدا هواپیمای مدل را بشناسید و با انواع و دسته بندی های آن آشنا شوید. همینطور درک اولیه ای از نقشه خوانی، متریال شناسی و کار با ابزار های مورد نیاز پیدا کنید و در طول این مسیر، چند مدل پرواز آزاد نیز خواهید ساخت و نحوه تنظیم های پیش از پرواز را نیز تمرین خواهید کرد.

پس از طی دوره مقدماتی، شما آماده ورود به دوره آموزش پیشرفته که شامل ساخت یک هواپیمای مدل رادیوکنترلی است، می شوید. در این دوره اطلاعات تخصصی و کامل تری از تئوری پرواز، مکانیک پرواز یک هواپیما، نحوه کنترل آن حین پرواز و انواع سازه های هوایی کسب خواهید کرد. در این دوره یک هواپیمای رادیویی را با استفاده از چوب بالسا و تخته سه لایی خواهید ساخت. سپس سطوح را با کاور حرارتی مخصوص مدل کاور کرده، چرخ و اتصالات مختلف را ساخته و نصب می کنید. همچنین لوازم پروازی شامل موتور، سرو ها و باتری را نصب کرده و فرامین پروازی را تنظیم خواهید کرد و در انتها، نحوه نصب و راه اندازی رادیوکنترل را یاد میگیرید.

پس از اتمام کار، چنانچه علاقه مند به یادگیری پرواز هواپیمای مدل رادیوکنترلی باشید، می توانید در دوره آموزش خلبانی هواپیمای مدل نیز شرکت کنید. 

مزایای شرکت در دوره آموزشی ساخت هواپیما مدل چیست؟

  • گذراندن دوره های آموزش ساخت هواپیمای مدل آکادمی دریمی فلای می‌تواند علاوه بر کسب مهارت های فنی مختلف، یک تجربه سرگرم کننده و کاربردی باشد. شرکت در این دوره‌ها یک تجربه یادگیری تئوری و عملی را برای شما فراهم می‌کند که می تواند باعث افزایش خلاقیت فرد شود.

ساخت و پرواز هواپیمای مدل یکی از سالم ترین و علمی ترین تفریحات بوده که علاوه بر سرگرمی، حس خلاقیت را در شما تقویت کرده و مهارت های فنی شما را افزایش می دهد. علاوه بر این، شما پس از طی این دوره ها، چنانچه مهارت و تجربه کافی را داشته باشید می توانید به کسب درآمد از طریق آموزش، مشاوره و انجام خدمات تخصصی مثل ساخت مدل، انجام تعمیرات و غیره بپردازید!

در پایان، گذراندن دوره آموزشی ساخت هواپیما مدل، راهی عالی برای یادگیری اصول اولیه ساخت هواپیمای مدل و پرواز با آن است. شرکت در این دروه یک فرصت برای یادگیری تخصصی و حظوری برای شما فراهم می‌کند و می تواند به یک سرگرمی سالم و مفید برای ما منجر شود که لذت زیادی را برای شما به ارمغان می‌آورد. اگر به ساخت و پرواز هواپیماهای مدل علاقه مند هستید و می‌خواهید وارد این حرفه شوید، همین حالا در دوره‌های آموزشی آکادمی دریمی فلای ثبت نام کنید.