هواپیما موتور کشی در حال آماده شدن پرای پرواز بر روی پیست سبز
سطح دورهمقدماتی
تعداد جلسات8 جلسه (خصوصی)
مدت هر جلسه 2 ساعت تئوری و کارگاهی
مدل های مورد تدریس گلایدر شاهین و گلایدر اسکیون

توجه: تمامی ابزارآلات تخصصی و چسب حین آموزش در اختیار هنرجو قرار داده می شود!

توجه: هزینه کیت های مورد استفاده جداگانه محاسبه خواهد شد!

هواپیماهای پرواز آزاد در میان علاقه مندان و افرادی که از هیجان پرواز بدون استفاده از پیشران موتوری لذت می برند، محبوب هستند. این هواپیماهای سبک وزن بر خلاف هواپیما‌های رادیو کنترلی که به پیشران نیاز دارند، به گونه‌ای طراحی شده‌اند که تنها با استفاده از نیروی باد در هوا به پرواز در می‌آیند و آن‌ها را به سرگرمی هوایی هیجان‌انگیز و مفیدی برای کسانی که علاقه‌مند به ساخت و پرواز این نوع از هواپیماهای مدل هستند تبدیل می‌کند.

اگر علاقه مند به یادگیری نحوه ساخت هواپیماهای پرواز آزاد هستید، دوره آموزشی ساخت مدل‌های پرواز آزاد دریمی فلای یک مقدمه‌ای عالی برای شروع است. همچنین در دوره آموزشی ساخت هواپیما رادیو کنترلی دریمی فلای به طور کامل مباحث مربوط به نحوه ساخت و پرواز هواپیما‌های RC پوشش داده شده.

جهت ثبت نام 

با شماره 6788 582 0937 

تماس حاصل فرمایید.

دوره ساخت هواپیماهای پرواز آزاد چیست؟

این دوره یک برنامه آموزشی است که به شرکت کنندگان می‌آموزد که چگونه مدل‌های گلایدر خود را بسازند. این دوره‌ توسط تیم فنی دریمی فلای (مرکز تخصصی ساخت و تولید انواع کیت‌های هواپیما) مدل شامل رادیو کنترلی، گلایدر و…. تهیه و تدوین شده است.

در طول این دوره آموزشی، شرکت‌کنندگان یاد می‌گیرند که چگونه یک گلایدریا هواپیما موتور کشی را از ابتدا با استفاده از موادی مانند چوب بالسا، فوم و پلاستیک بسازند. شما همچنین یاد خواهید گرفت که چگونه اجزای مناسب مانند بال، بدنه و دم را انتخاب کنید و چگونه آن‌ها را برای ساخت یک مدل گلایدر کاربردی و آیرودینامیکی جمع کنید.

علاوه بر فرآیند ساخت، در دوره ساخت هواپیما‌های پرواز آزاد موضوعاتی مانند آیرودینامیک، مکانیک پرواز و رویه های ایمنی نیز پوشش داده می‌شود. شرکت‌کنندگان یاد می‌گیرند که چگونه مدل‌های گلایدر خود را برای عملکرد بهینه متعادل کرده و اصلاح کنند، و همچنین چگونه مدل‌های خود را با خیال راحت و مسئولانه پرتاب و پرواز بدهند.

جهت ثبت نام با شماره 8867 582 0937 تماس حاصل فرمایید.

شرکت در دوره ساخت مدل گلایدر برای چه کسانی مناسب است؟

  • شرکت در این دوره برای تمامی علاقمندان به ساخت و پرواز مدل‌های پرواز آزاد شامل گلایدر، موتور کشی و … مناسب است.
  • شرکت در این دوره به ویژه برای مبتدیانی مفید است که تجربه کمی در هواپیمای مدل دارند، زیرا در این دوره یک رویکرد ساختاریافته و عملی برای یادگیری اصول اولیه ساخت و پرواز ارائه داده می‌شود که در ادامه دانشجویان می‌توانند با شرکت در دوره آموزشی ساخت هواپیماهای رادیو کنترلی مباحث پیشرفته و جامع تری را راجب هواپیما‌های مدل فرا بگیرند.
  • همچنین شرکت در دوره آموزشی ساخت هواپیماهای پرواز آزاد برای علاقه مندان باتجربه هواپیمای مدل نیز مناسب است که می خواهند تکنیک های پیشرفته تری را بیاموزند و مهارت‌های خود را بهبود ببخشند. طی این دوره آموزی موضوعاتی مانند آیرودینامیک پیشرفته، طراحی سفارشی و تکنیک‌های ساخت و ساز تخصصی داده می‌شود که به شرکت کنندگان اجازه می‌دهد تا مهارت‌های خود را به سطح بالاتری برسانند.
Glider-Course--dreamy-fly

مزایای شرکت در این دوره آموزشی چیست؟

آموزش عملی

این دوره رویکردی عملی برای یادگیری ارائه می‌کند که به شرکت‌کنندگان اجازه می‌دهد تا فرآیند ساخت و ساز را مستقیماً ببینند و تجربه کنند. این امر درک مکانیک نحوه عملکرد گلایدر و نحوه ساخت آن از ابتدا را آسان تر می‌کند.

یادگیری ساختاریافته

دوره ساخت و ساز رویکردی ساختاریافته برای یادگیری ارائه می دهد که تضمین می کند شرکت کنندگان تمام موضوعات و تکنیک های لازم را به شیوه ای منطقی و سازمان یافته آموزش می‌بینند. این به جلوگیری از سردرگمی کمک می‌کند و اطمینان حاصل می‌کند که شرکت‌کنندگان پایه‌ای محکم از دانش و مهارت دارند که می‌توانند به کمک آن هواپیمای مدل خود را بسازند و با موفقیت پرواز بدهند.

آموزش شخصی

این دوره در گروه های کوچک تدریس می شود که امکان آموزش شخصی و تعامل فردی با مربی را فراهم می کند. این می تواند به ویژه برای مبتدیانی که ممکن است سؤالاتی داشته باشند یا به کمک بیشتری در مورد تکنیک های خاص نیاز داشته باشند، مفید است.

حمایت اجتماعی

شرکت در این دوره آموزشی می تواند به شرکت کنندگان کمک کند تا با دیگر علاقه مندان این رشته آشنا بشوند و اشتیاق خود را با دیگران برای هواپیمای مدل به اشتراک بگذارند و ارتباط برقرار کنند. این می‌تواند به دوستی‌های جدید، فرصت‌های شبکه‌سازی و احساس اجتماعی منجر شود.

صرفه جویی در هزینه

ساخت یک هواپیما مدل خود می تواند مقرون به صرفه تر از خرید یک هواپیما از پیش ساخته شده باشد. با گذراندن دوره ساخت هواپما پرواز آزاد، شرکت کنندگان می توانند یاد بگیرند که چگونه مدل های خود را با کمترین هزینه بسازند.

نتیجه گیری

دوره ساخت هواپیما پرواز آزاد یک دوره آموزشی عالی برای یادگیری نحوه ساخت و پرواز مدل های پرواز آزاد شامل انواع گلایدرها، موتور کشی و … است. چه مبتدی باشید و چه علاقه‌مند به مدل‌های هوانوردی، این دوره‌ رویکردی ساختاریافته و عملی برای یادگیری ارائه می‌کند که می‌تواند به شما کمک کند تا مهارت‌های خود را توسعه دهید و از سرگرمی‌های هوایی تا حد امکان لذت ببرید. این دوره با ارائه آموزش‌های شخصی، یک محیط یادگیری ساختاریافته، و فرصتی برای ارتباط با دیگر علاقه مندان، می تواند به شما کمک کنند تا اشتیاق خود را برای مدل سازی به سطح پیشرفته‌تری برسانید.